Řecké originální produkty

Nakupujete jako koncový zákazník?

  • Pak se před nákupem zaregistrujte do e-shopu. Stanete se tak členem Věrnostního klubu a můžete kromě aktuálních slev na e-shopu využívat i trvalou 10% slevu na celý nákup. Nejsme obyčejný e-shop, který by Vám nabídl slevu na první nákup. Jste li beznadějný ŘEKOFIL, pak využijte klubové slevy.
  • U produktů určených pro velkoobchodní prodej nenajdete tlačítko koupit, protože tyto produkty se vozí distribucí ELIES FOOD s.r.o. v předem stanovaných rozvozových trasách, nebo speciální distribucí chlazeného zboží. Může se stát, že i když nenakupujete na IČO čas od času byste si tyto produkty v gastro balení koupili. Běžně u nás milovníci Řecka objednávají gastro balení pita chleba, Filo těsta či gastro balení souvlaki. Většinou si tyto produkty objednávají milovníci Řecka na různé oslavy či akce. V takovém případě klikněte na tlačítko „POPTÁVKA“. A domluvíme si s vámi individuální dopravu a výhodnější cenu.

 Máte IČO a rádi byste nakupovali velkoobchodně?

  • Máme spoustu pravidelných milovníků Řecka, kteří si na IČO nakoupí zboží pro celou rodinu či další milovníky Řecka. Při velkoobchodní registraci není nutné prokazovat, že produkty využijete v následujícím prodeji. Pro registraci stačí mít platné IČO. Je ovšem nutné dodržet nákupem legislativní podmínky prodeje.  
Žiadna položka