Jde o extra panenský olivový olej, který dovážíme přímo od našeho kamaráda farmáře. Hledáte-li extra panenský olivový olej té nejvyšší kvality a chuti za nejlepší možnou cenu ve stejné kvalitní třídě, už nemusíte.

Nemáte IČO a chtěli byste si tento produkt zakoupit? Zavolejte nám, napište nám na e-mail, nebo klikněte na tlačítko „poptávka“.
Více

Kód produktu: P1266Doprava a platba

Jde o "extra panenský olivový olej", který dovážíme přímo od našeho kamaráda farmáře. Hledáte-li extra panenský olivový olej té nejvyšší kvality a chuti za nejlepší možnou cenu ve stejné kvalitní třídě, už nemusíte.  

Jedná se o extra panenský olivový olej lisovaný za studena, z ročně sbíraných oliv. Jeho předností je fakt, že jde o vyváženou kombinaci chuti, kterou akceptují čeští a slovenští odběratelé. Není příliš aromatický ale i přesto příjemně voní. Hlavní přednosti tohoto extra panenského olivového oleje je ale fakt, že má chuť, kterou si zamilujete. Neškrábe extrémně v krku, a tudíž je oblíbený i u dětí, kteří jsou celkem citliví na ostrou chuť extra panenských olivových olejů.